Canlı Çiçek

Gold Çizgili Vazoda Antoryum Bitkisi

Canlı Çiçek

Anthurium, arum ailesinden gelir ve Antoryum çiçeği olarak da bilinen bu bitki genel olarak kuyruk çiçeği, antoryum, flamingo çiçeği ve laceleaf adlarıyla da anılır. Kalp şeklindeki yaprak ve çiçekleriyle çok güzel görünen bitkinin genellikle kırmızı renkte kocaman çiçekleri vardır. Ev, ofis gibi yaşam alanlarında oldukça sık kullanılan bu güzel bitki özel tasarlanmış gold çizgili vazoda sizler için sunuluyor. ÇiçekSepeti güvencesiyle hemen sipariş oluşturarak hızlı teslimat ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş yaparak harika bir ortam yaratabilirsiniz.

Antoryum Bitkisi Bakımı: Antoryum bir saksı çiçeği olup kolay bakımıyla evlerde iş yerlerinde çok tercih edilen bir bitki türüdür. Işığı direkt almaktan hoşlanmayan bitki aynı zamanda aşırı rüzgardan da etkilenir ve cam önü veya balkonlarda yetiştirilemez. Antoryum çiçeği sulanırken dikkat edilmesi gereken nokta, eğer bitkinin toprağı nemli ise sulanmaması gerekir. Fazla su antoryum çiçeğini yıpratır. Hava sıcaklığına bağlı olarak kış aylarında haftada bir, yaz aylarında ise iki kez sulanması yeterli olur.

Canlı Çiçek

Puantiyeli Vazoda Antoryum Bitkisi

Canlı Çiçek

Yapay bir çiçek kadar parlak ve dayanıklı çiçekleri ile kusursuz bir güzellik sergileyen antoryumlar şimdi özel vazolarında sizler için hazırlandı. Pauntiyeli Vazoda Antoryum Bitkisi ile sevdiklerinize kalıcı bir salon bitkisi hediye edebilirsiniz.

Ev ve iş yerlerine enerjileri ile güzellik katan bu çiçekler direk güneş ışığına maruz kalmadan yeteri kadar ışık alabildikleri müddetçe neredeyse yıl boyunca güzel çiçeklerini koruyabilirler.

Canlı Çiçek

Heasan Red Serisi Mini Orkide

Canlı Çiçek

Yaklaşık yüksekliği 15 - 20 cm olan Heasan Red Serisi Mini Orkide'yi, özel tasarım el yapımı Heasan biblo içerisinde mini orkide ile hazırladık. Heasan Red Serisi Mini Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır.

Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Heasan Red Serisi Mini Orkide'ye Nasıl Bakmalısın? Orkide'yi ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.