Karton Makinesi

Karton Kutu Yapma ve Yapıştırma Makinası

Karton Makinesi

Bu makine tek kullanımlık fast-food, hamburger kutuların üretimi için idealdir.

Makine parçaları: elektrik kutusu, kağıt besleme ünitesi, konveyör, su bazlı yapıştırıcı ile tutkallama ünitesi, şekil verme, toplama ve kontrol üniteleri.

Çekirdek Makinesi

12 Bıçaklı Zeytin Çekirdeği Çıkarma Makinası

Çekirdek Makinesi

Çeşitli tiplerdeki zeytinlerin çekirdeklerini çıkarmaya uygun bu makine 12 bıçaklı olarak imal edilmiştir. Dakikada 2100 adet zeytin işleyebilmektedir. Makine elektronik hız kontrollü olup istenilen hızda çalışmak mümkündür. Tamamen paslanmaz çelik ve kaliteli mühendislik plastikleri kullanılarak imal edilmiştir. Yağlama sistemi sayesinde aşınmalar en aza indirgenmiş sağlıklı ve uzun bir çalışma ortamı sağlanmıştır.

12 delici bıçak, 880kg/h max kapasite

Fındık Makinesi

Fındık Ayıklama Makinesi Patoz Makinesi

Fındık Makinesi

Fındık Ayıklama Makinesi (Patoz Makinesi)• Aç-Kapa Şarteli Sayesinde Rahat Kullanım.

Tekerleri Sayesinde İstediğiniz Yerde Kullanabilirsiniz.

Fıstık Makinesi

Fıstık Taneleme Makinası

Fıstık Makinesi

Çöpü ve sapı ile toplanan fıstık direkt makine içine atılabilmektedir. Gövde içinde otomatik olarak fıstık sap ve çöpünden ayıklayan, ayarlanabilir hava debisi bulunan fan sistemi bulunmaktadır.

%3 -%4 fire ( çöplü kalma ) olabilir. Fıstık eleme / Fıstık Habbeleme/

Ambalaj Makinesi

YATAY PAKETLEME MAKİNASI

Ambalaj Makinesi

Bu makine ile, tek veya çok adetli ürünleri yatay sistemde (Yastık Tipi) paketlemek için tasarlanmıştır.Gıda sanayinde, Kozmetik ve Temizlik Sanayinde, Otomotiv, Medikal ürünler, Elektrik malzemeleri, Mobilya aksesuarları, PVC pen sistemleri, Beyaz eşya malzemeleri, Oyuncak, Hediyelik eşya vb. ürünlerin paketlenmesinde kullanılabilir. Makinanın ön panelindeki dokunmatik ekranından tüm ayar fonksiyonlarına ulaşma imkanı sağlanmıştır. Isı ayarları, fotosel ayarları, paket kesim boyu, dakikadaki üretim sayısı, paketlenmek istenen ürün sayısı gibi özellikleri ekrandan görebilir ve ayar yapılabilir.

Makina her türlü tarih kodlama cihazı ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Paketlenecek ürünün temas ettiği tüm yüzeyler ve gövdenin tamamı 304 kalite paslanmaz saclarla kaplıdır.

Paketleme Makinesi

SABUN BİSKÜVİ GOFRET VE KUTU PAKETLEME MAKİNASI

Paketleme Makinesi

Yan yana dizilmiş sabun, bisküvi, gofret veya küçük hacimli kutuların bir arada multi-pack olarak paketlenmesi için ideal bir makinadır. Opsiyenel olarak elevatör sistemi ile 2 sıra olramak üzere üst üste paketleme yapabilir. Besleme işlemi manuel olarak yapılabildiği gibi, ürünün hacmine, şekline ve üretim hattından geliş şekline göre, otomatik besleme de yapabilir. Makinada, OOP boy ayarı ve diğer kalip değiştirme ayarlar, tamamen mekanik olarak kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Makina ile ayrıca istenirse, açma bandı aparatı takılarak, paketlenmiş paketlerin kolayca açılması sağlanır ve tarih-seri numarası yazma cihazıyla da selefonun üstüne tarih ve seri numarası kodlanabilir.

Geri Dönüşüm Tesisi

Lastik Geri Dönüşüm Makinası

Geri Dönüşüm Tesisi

Lastik yanak teli çember alma makinası ile çekilir ve gyotin makas ile lastik dört eşit parçaya bölünür.

Bölünmüş lastik parçaları konveyör bant sistemi ile parçalanma makinasına taşınır.